Pracuj v Apploudu!

Jsme digitální studio, zaměřené na tvorbu aplikací a webů, kde kombinujeme moderní technologie a skvělý design. Naše služby využívají například CETIN, fotbalová Sparta, fintech startupy na Islandu, Dánsku nebo největší české investiční skupiny.

Technologie jako hnací motor

K nám do týmu zapadneš, pokud se nebojíš nových technologií. Právě díky nim a našemu týmu jsme Apploud. Technologie využíváme k tomu, abychom byli lepší. Aby díky technologiím měli naši klienti více objednávek, lidé rychleji našli důležité informace webu nebo aby naše aplikace zvládly desítky tisíc lidí denně při sportovních utkáních.

Při práci na krátkodobých projektech si můžeme ozkoušet vždy něco nového a na těch velkých už použít jen ty osvědčené.

Tým, který spolupracuje

Naučili jsme se od října pracovat full-remote. Ale těšíme se, až se opět sejdeme alespoň jednou za čas na zahradě. Zajdeme spolu na oběd, zahrajeme si FIFU, skočíme večer na pivo. Když si nevíš rady s projektem, nejsi na to sám. Vždy máš po ruce projekťáka, nebo kolegu, který ti poradí. Sdílíme spolu kanceláře i pauzy na kávu. Nemusíš se proto bát žádné rivality na pracovišti, naopak, budeš se každé ráno těšit. Náš tým funguje tak dobře, že nás šéf v létě poslal na 6 týdnů na Bali. V Praze totiž bylo k nevydržení. Práce jsme udělali stejně a víc. Věděli jsme totiž, že veškerá realizace je na naši odpovědnost.

Z vysokoškolského projektu plnohodnotný partner pro velké firmy

IT studio, které vzniklo na vysoké, už je možná trochu nadužívané klišé. V našem případě jde ale o náš příběh.

U zrodu stál Honza, ve firmě znám jako JD. Tenkrát se pod bývalým vedením věnoval programování, ačkoliv sám ještě studoval Tvorbu informačních systémů na ČVUT. Po letech už nejsme začínající start-up a máme své místo na trhu zasloužené. Stálo to hodně práce, učení a času. Máme za sebou takové značky jako je Sparta, Nikon, Jaguar Land Rover nebo Cetin. Přidáš se do rozjetého vlaku?

Jan David

CEO & CO-FOUNDER

Work life balance

Tohle pro nás není jen buzzword. Díky našemu time managementu se nemusíš bát práce 24/7. Ve skutečnosti každý den plánujeme práci na 6 hodin – abys měl čas na nečekané úkoly nebo tvoji kreativitu. Víkendy patří tobě. Na druhou stranu, nebudeme zapírat.

Když si to klient žádá, občas se zapřeme a potkáme se v sobotu nad projektem. Není to ovšem pravidlem a vážíme si toho, když si na nás uděláš čas.

Proč pracuju v Apploudu...

...a proč bys měl taky!

Marco Palma

FRONT-END

Marco Palma

”Baví mě, že děláme s pečlivě sladěným týmem, i když jsme každý jiná osobnost”

V Apploudu pracuji hlavně protože můžu každý den dělat přesně to, co mě baví. Věnuji se různorodým projektům, s maximálním rozsahem do 2 měsíců, proto mě nic nestihne začít nudit. Na kódování mám vždy pečlivě připravené podklady od týmu a do samotného projektu můžu v průběhu zasahovat a ovlivnit výsledek.

Ondra Dočkal

BACK-END

Ondra Dočkal

“Práce mě baví, hlavně díky různorodosti projektů”

V Apploudu jsem dostal šanci pracovat i když šlo o moji první zkušenost v oboru. Vážím si toho, že mi dali šanci. Ve firmě máme pohodovou atmosféru a když už mám práce dost, můžu si s kolegy zahrát FIFU. Práce mě ale baví. Hlavně díky různorodosti projektů. Baví mě, že děláme s pečlivě sladěným týmem, i když jsme každý jiná osobnost. Celé to funguje jako dobře seřízený stroj.

Mirek Pázler

“Děláme práci pro zajímavé klienty a mám jistotu dlouhodobé spolupráce”

V práci jsem spokojený z mnoha důvodů. Líbí se mi, že chodím do kanceláře poblíž Náplavky do hezké historické budovy. Co se týká projektů, tak naopak děláme na moderních novinkách a hezkých technických věcech. K tomu se pořád učím něco nového a každý den se setkávám s lidmi, kteří mají podobný pohled na věc.

Mirek Pázler

PROJECT MANAGEMENT

Projekty

Mrkni na naše nejnovější weby a mobilní appky.

Kariéra

Právě hledáme posily na tyto pozice:Pokud nemáme vypsanou zrovna tvoji pozici tak nevadí, zkus napsat na honza@apploud.cz

Přečti si