Přidej se k nám!

Apploud je digitální studio zaměřené na tvorbu aplikací a webů, kde kombinují znalosti technologií a cit pro design. V pražských kancelářích v Kovařovicově vile se denně potkává 19 specialistů z backendu, frontendu, testingu a grafiky. Apploud si svůj tým drží in-house, díky čemuž vždy doručuje slíbené výsledky – i proto je stabilním partnerem pro české i zahraniční značky.

Růst jako hnací motor

K nám do firmy zapadneš, když budeš mít podobné cíle jako my. Naším cílem je být i nadále neoddělitelným parťákem pro on-line prezentaci středních i velkých značek. Ačkoliv máme hlavu v kreativních oblacích, nezapomínáme stát nohama na zemi, proto si zakládáme na kontrolovaném růstu. Raději budeme mít všechny projekty pod palcem v našem týmu. Naši klienti si jsou toho vědomi a proto se k nám neustále vrací.

Při práci se vždy najde čas na nacházení a testování nových technologií. Některé zkoušíme pouze pro zábavu, jiné aplikujeme na aktuální zadání. Nestojíme na místě a hledáme nové směry rozvoje, ať už znalostí nebo firmy.

Tým, který spolupracuje

Protože jsme všichni pod jednou střechou, trávíme spolu hodně času. Nejen v pracovní době. Zajdeme spolu na oběd, zahrát si FIFA, nebo večer na pivo. Když si nevíš rady s projektem, nejsi na to sám. Vždy máš po ruce projekťáka, nebo kolegu, který ti poradí. Sdílíme spolu kanceláře i pauzy na kávu. Nemusíš se proto bát žádné rivality na pracovišti, naopak, budeš se každé ráno těšit. Náš tým funguje tak dobře, že nás šéf v létě poslal na 6 týdnů na Bali. V Praze totiž bylo k nevydržení. Práce jsme udělali stejně a víc. Věděli jsme totiž, že veškerá realizace je na naši odpovědnost.

Z vysokoškolského projektu plnohodnotný partner pro velké firmy

IT studio, které vzniklo na vysoké, už je možná trochu nadužívané klišé. V našem případě jde ale o náš příběh.

U zrodu stál Honza, ve firmě znám jako JD. Tenkrát se pod bývalým vedením věnoval programování, ačkoliv sám ještě studoval Tvorbu informačních systémů na ČVUT. Po letech už nejsme začínající start-up a máme své místo na trhu zasloužené. Stálo to hodně práce, učení a času. Máme za sebou takové značky jako je Sparta, Nikon, Jaguar Land Rover nebo Cetin. Přidáš se do rozjetého vlaku?

Jan David

CEO & CO-FOUNDER

Work life balance

Tohle pro nás není jen buzzword. Díky našemu time managementu se nemusíš bát práce 24/7. Ve skutečnosti každý den plánujeme práci na 6 hodin – abys měl čas na nečekané úkoly nebo tvoji kreativitu. Víkendy patří tobě. Na druhou stranu, nebudeme zapírat.

Když si to klient žádá, občas se zapřeme a potkáme se v sobotu nad projektem. Není to ovšem pravidlem a vážíme si toho, když si na nás uděláš čas.

Proč pracuju v Apploudu...

...a proč bys měl taky!

Marco Palma

FRONT-END

Marco Palma

”Baví mě, že děláme s pečlivě sladěným týmem, i když jsme každý jiná osobnost”

V Apploudu pracuji hlavně protože můžu každý den dělat přesně to, co mě baví. Věnuji se různorodým projektům, s maximálním rozsahem do 2 měsíců, proto mě nic nestihne začít nudit. Na kódování mám vždy pečlivě připravené podklady od týmu a do samotného projektu můžu v průběhu zasahovat a ovlivnit výsledek.

Ondra Dočkal

BACK-END

Ondra Dočkal

“Práce mě baví, hlavně díky různorodosti projektů”

V Apploudu jsem dostal šanci pracovat i když šlo o moji první zkušenost v oboru. Vážím si toho, že mi dali šanci. Ve firmě máme pohodovou atmosféru a když už mám práce dost, můžu si s kolegy zahrát FIFU. Práce mě ale baví. Hlavně díky různorodosti projektů. Baví mě, že děláme s pečlivě sladěným týmem, i když jsme každý jiná osobnost. Celé to funguje jako dobře seřízený stroj.

Mirek Pázler

“Děláme práci pro zajímavé klienty a mám jistotu dlouhodobé spolupráce”

V práci jsem spokojený z mnoha důvodů. Líbí se mi, že chodím do kanceláře poblíž Náplavky do hezké historické budovy. Co se týká projektů, tak naopak děláme na moderních novinkách a hezkých technických věcech. K tomu se pořád učím něco nového a každý den se setkávám s lidmi, kteří mají podobný pohled na věc.

Mirek Pázler

PROJECT MANAGEMENT

Projekty

Mrkni na naše nejnovější weby a mobilní appky.

Kariéra

Právě hledáme posily na tyto pozice:Pokud nemáme vypsanou zrovna tvoji pozici tak nevadí, zkus napsat na honza@apploud.cz

Přečti si